Doprava a platba

Od:   1000 Kč 500 Kč
mail_outline 52 Kč zdarma zdarma
Zásilkovna 59 Kč 39 Kč zdarma
DPD 99 Kč 79 Kč zdarma
ČP 99 Kč 79 Kč zdarma

Více informací o dopravě a platbě

Nebojte se zeptat na cokoliv ohledně látkových plen a dalších nabízených produktů, jejich používání či doporučení přesně pro Vaši potřebu.

Bebo.cz - Barbora Talavášková Barbora Talavášková Majitelka Bebo.cz a dvojnásobná maminka

phone   +420 739 092 036

email   info@bebo.cz

Eoné Třezalkový olej lisovaný - 100 ml

137 Kč


check  1 ks skladem

Dostupnost: Ihned k odeslání.

Hypericum perforatum extrakt v BIO slunečnicovém oleji z rodinné farmy na  jižní Moravě. Neobsahuje žádné syntetické příměsi ani konzervanty.Více informací

  • Ole se nesmí používat na opalování, ale jako ošetřující olej po pobytu na sluníčku.

  • Můžeme jej přidávat například do Neutrálního tělového mléka Bach Milk nebo do rostlinných olejů, například mandlového.

  • Také je určitě skvělý jako přídavek do olejů na masáže zad.

  • Hypericum perforatum extrakt Třezalka tečkovaná je „květinou Světla, která vše špatné v dobré přeměňuje“.

  • Třezalkový olejový extrakt je proslaveným kosmetickým, masážním a rehabilitačním prostředkem. Extrakt je vyroben pouze z květů tradičním způsobem. Květ třezalky je ručně sbírán a je vyluhován do rostlinného oleje v BIO kvalitě výhradně přirozeným slunečním svitem. Získaný produkt má rudou barvu a příjemné aroma. Vůně je způsobena třezalkovou silicí. Květ obsahuje katechinové třísloviny, flavonové glykosidy, rutin, quercetin, červený hypericin, pryskyřici, organické kyseliny, provitamin A, vitamin C a další. Jako přídavek do kosmetiky zvyšuje pružnost a elasticitu pokožky. Dodává jí potřebné bioaktivní látky, které zvyšují její odolnost.

Použití:

Třezalkový olej je naprosto úžasný při "ústřelu" a neuralgických bolestech obecně (například při Ischiasu). Olej naneseme a na hodinu zakryjeme potravinářskou fólií. Poté setřeme.Příznivě působí na spáleniny a na běžné poškození kůže. Zvyšuje pružnost a elasticitu pokožky. Dodává jí potřebné bioaktivní látky, které zvyšují její odolnost. Nejvhodnější je použití třezalkového oleje po návratu z pobytu venku na sluníčku.

UPOZORNĚNÍ: PO APLIKACI TŘEZALKOVÉHO OLEJE NA POKOŽKU SE NEVYSTAVUJTE PŘÍMÉMU SLUNÍČKU ASI PO DOBU 12 AŽ 14 HODIN! 

Olej lze jako přídavek do kosmetiky použít ke kosmetické masáži obličeje a dekoltu a aromaterapeutické masáži celého těla dospělých i dětí. Vhodné je jeho použití jako kosmetického a regeneračního oleje při pravidelné péči o pleť.

Velice příjemné je přidání asi 1 kávové lžičky do lázně. Během koupele ulpí olej na kůži a po důkladném rozetření navodí příljemný pocit pružnosti a elasticity. Třezalkový olej v teplé vodě výborně disperguje.

Použije se samostatně nebo jej lze kombinovat s ostatními panenskými oleji, např. s olejem z pšeničných klíčků, BIO slunečnicovým olejem, olejem z peciček vinných hroznů, mandlovým a dalšími. 

Množství:

  • 100 ml

Složení výrobku:

  • Třezalkový olej Bio

O Eoné

Eone je malá rodinná firma, zabývající se ruční výrobou celostní přírodní kosmetiky. Kosmetiku vyrábí z nejlepších rostlinných olejů, většinou lisovaných za studena a v BIO kvalitě, z bylin, které pěstují a sbírají v čistém prostředí Národního parku České Švýcarsko, z nejlepších a nejkvalitnějších esenciálních olejů a dalších surovin, které pečlivě vybírají a nakupují po celém světě. Při výrobě používají léčivé energie drahých kamenů, světla, fází měsíce a pí-technologie. Nepoužívají žádné ropné látky, syntetické parfemace, barviva, tenzidy.
Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Kosmetika je nekonzervovaná s výjimkou velmi malého množství jemných stabilizačních látek v gelech. Všechna prodávaná kosmetika Eoné je schválena Státním zdravotním ústavem České republiky.

Výrobce: Eoné


Získejte informace o nových produktech, akcích a soutěžích přímo do vaší e-mailové schránky: