Doprava a platba

Od:   1000 Kč 500 Kč
Zásilkovna 59 Kč 39 Kč zdarma
DPD 99 Kč 79 Kč zdarma

Více informací o dopravě a platbě

Nebojte se zeptat na cokoliv ohledně látkových plen a dalších nabízených produktů, jejich používání či doporučení přesně pro Vaši potřebu.

Bebo.cz - Barbora Talavášková Barbora Talavášková Majitelka Bebo.cz a dvojnásobná maminka

phone   +420 739 092 036

email   info@bebo.cz

bebo_bara_talavaskova.jpg

Jak vznikl obchod Bebo?

Jak vznikl obchod s moderními látkovými plenami a potřebami pro děti Bebo? Nápad přišel s narozením mého syna. Vlastně nápad vznikl už před jeho narozením, kdy jsem pořizovala výbavu českých moderních látkových plen, do kterých jsem se zamilovala ještě dřív, než jsem začala používat.

Látkové pleny jsem poprvé vyzkoušela na mém dvoutýdenním novorozenci a první obavy z látkování hned opadly. Měla jsem skvělý pocit z používání látkových plen. V první řadě mě hřál pocit, že pro malé miminko je to daleko lepší alternativa k dnešním jednorázovým plenám. Nejenže si miminko lebedí v příjemném, hebkém materiálu bez chemie, zároveň mám na výběr z krásných vzorů a barev. V neposlední řadě šetřím životní prostředí před celou jednou tunou odpadu z jednorázovek, která se pěkně nahromadí za jedno plenkovací období. A jako veliký bonus na závěr jsou ušetřené peníze, které by jinak do slova letěly z okna za jednou použité jednorázovky.

Na světě přibyl další člen rodiny. Jen co jsem odplenkovala strašího syna, s radostí jsem začala látkovat druhé syna, jen co jsme přijeli z porodnice. S plenkami jsem neměla žádnou starost, jelikož mi vše zůstalo po starším. Pár krásných nových plenek jsem mu pořídila, ale to už je spíš radost pro maminku (plenkoholici vědí).

Kvalita moderních látkových plenek se mi z praxe potvrdila a tak se vše mohlo rozjet.

Nebojte se a zkuste to taky!

Bára


Získejte informace o nových produktech, akcích a soutěžích přímo do vaší e-mailové schránky: