Doprava a platba

Od:   1000 Kč 500 Kč
Zásilkovna 59 Kč 39 Kč zdarma
DPD 99 Kč 79 Kč zdarma

Více informací o dopravě a platbě

Nebojte se zeptat na cokoliv ohledně látkových plen a dalších nabízených produktů, jejich používání či doporučení přesně pro Vaši potřebu.

Bebo.cz - Barbora Talavášková Barbora Talavášková Majitelka Bebo.cz a dvojnásobná maminka

phone   +420 739 092 036

email   info@bebo.cz

Seznam produktů výrobce Colle Giglio

Za Colle Giglio stojí:
Federico Marocca - Ital a majitel lisovny
Antonio Ferrari - Čecho-Ital a dovozce
Olga Kozárová - Češka
Giancarlo Ferrari - Ital


Antonio Ferrari vyrůstal v malém městečku jižně od Říma v oblasti nazývané Ciociaria u olivového sadu, který patřil již jeho dědečkovi. Po maturitě na italském klasickém gymnáziu se však odstěhoval do Čech, kde pokračoval ve studiu a nyní zde žije na trvalo. Jeho maminka Olga (´´Češka) a tatínek Giancarlo (Ital) vlastnoručně pokračují v rodinné tradici, kdy spojují zkušenosti svých předků s inovativními metodami. Pečují o olivové stromy, prořezávají je a po sklizni vyrábějí z jejich plodů olivový extra virgin olej. Olga Kozárová též absolvovala několik kurzů a je registrovaná jako someliér olivových olejů.
Federico Marocca vyrůstal jen pár kilometrů od rodiny Ferrari. I on pochází z rodiny, ve které se po generace předává vášeň pro pěstování oliv a výrobu lahodného oleje. Je majitelem lisovny, ve které se olivový olej Colle Giglio vyrábí. Mezi sběrem a výrobou oleje uplyne jen pár hodin. Jeho lisování probíhá za studena a teplota nikdy nepřekročí 27 °C. Právě to zaručuje zachování všech biochemických, zdravotních a organoleptických kvalit a olej je tak bohatý na polyfenoly. Olej Colle Giglio je vyráběn převážně z olivových odrůd Leccino, Moraiolo, Frantoio a Itrana. Do tmavého skla a kanystrů je stáčen již v lisovně a do České republiky je doručen balený. Ročně se ho vyrobí kolem 5000 litrů.


Farma Colle Giglio též obdržela několik významných ocenění:  • Olio Capitale - jako nejlepší farma v kategorii mladých podnikatelů

  • Menzione Sezione Young - Azienda Agricola Federico Marocca

  • 1.místo v soutěži olivových olejů extra vergin „Olio e Frantoio”

  • 1.místo v mezinárodní soutěži Terre di Cicerone

Žádné zboží neodpovídá tomuto výrobci.

Získejte informace o nových produktech, akcích a soutěžích přímo do vaší e-mailové schránky: