Doprava a platba

Od:   1000 Kč 500 Kč
Zásilkovna 59 Kč 39 Kč zdarma
DPD 99 Kč 79 Kč zdarma

Více informací o dopravě a platbě

Nebojte se zeptat na cokoliv ohledně látkových plen a dalších nabízených produktů, jejich používání či doporučení přesně pro Vaši potřebu.

Bebo.cz - Barbora Talavášková Barbora Talavášková Majitelka Bebo.cz a dvojnásobná maminka

phone   +420 739 092 036

email   info@bebo.cz

Seznam produktů výrobce Polášek Holešov s.r.o.

O násSpolečnost Jiří Polášek - výroba a distribuce - bytový textil vznikla v roce 1997 v Holešově, jako malý velkoobchod s bytovým textilem, zabývající se prodejem dekoračních tkanin a záclon. Vzhledem k zájmu o naše výrobky a rozvoj trhu jsme rozšířili sortiment o další výrobky jako ubrusy, utěrky, prostírání aj. Naši dosavadní velkoobchodní činnost jsme v roce 1998 rozšířili i o maloobchodní činnost a otevřeli jsme náš první obchod - bytový textil v Holešově. Obchodní činnost společnosti se dále rozvíjela ruku v ruce se spokojeností a doporučením našich zákazníků.


V roce 2000 jsme se přestěhovali do vlastních prostorů s vyhovujícím skladem a současně s maloobchodem pod jednou střechou. Tímto začala nová etapa našeho rozvoje.


Po úpravách naší vlastní nemovitosti jsme rozšířili sortiment na další druhy výrobků a rozvinuli jsme spolupráci s českými i zahraničními odběrateli a výrobci.


Následně jsme se začali více věnovat vlastní výrobě našich produktů. V dnešní době se soustředíme převážně na vlastní výrobu a šijeme prostěradla a povlečení nejvyšší kvality a gramáže na našem trhu. Vyrábíme také ubrusy na míru z voděodolných materiálů, upravujeme záclony, závěsy a provádíme i další činnosti spojené s interiérem Vašeho domova, které jsou spojené se spokojeným a útulným bydlením. Současně také dovážíme některé výrobky a doplňky naší nabídky.


Naše společnost je kapacitně schopna vybavovat i velké hotely, penziony či jiná ubytovací zařízení. Díky vlastní výrobě jsme schopni realizovat dodávky v krátkých termínech, a to včetně dovozu výrobků a záruky kvality výrobků.


Vážíme si důvěry, kterou nám naši zákazníci projevují svými opakovanými nákupy a hlavně tím, že nás dále doporučují svým přátelům. Věříme, že Vám naše výrobky budou sloužit k Vaší spokojenosti a pomohou zútulnit Váš domov přesně podle Vašich představ.Počet produktů: 12

Získejte informace o nových produktech, akcích a soutěžích přímo do vaší e-mailové schránky: